Kubota stworzyła limitowane klapki z KFC. Powstanie tylko 400 sztuk

Kubota stworzyła limitowane klapki z KFC. Powstanie tylko 400 sztuk

KFC rozpoczyna współpracę z marką Kubota. W ramach wspólnych działań powstały jedyne w swoich rodzaju klapki. Nie pojawią się one jednak w regularnej sprzedaży. Aby je zgarnąć trzeba wziąć udział w konkursie. 

Limitowane klapki Kubota z logiem KFC. Powstanie tylko 400 par

KFC postawiło na kolejne super połączenie i stworzyło wraz z marką Kubota perfekcyjny letni gadżet. Efektem tej współpracy są legendarne klapki z rzepem w wersji zaprojektowanej specjalnie dla fanów chrrrupiącego kurczaka.

Klapki Kubota x KFC nie trafią jednak do regularnej sprzedaży. To letnie obuwie, wyprodukowane w limitowanej liczbie zaledwie 400 par, będzie można wygrać biorąc udział w wakacyjnym konkursie "Idealny Duet KFC".

Na czym polega konkurs KFC? Do wygrania limitowane klapki Kubota

W KFC wakacje trwają w najlepsze. Sieć restauracji postanowiła obdarować swoich fanów wyjątkowym, letnim gadżetem – jedynymi w swoim rodzaju klapkami Kubota, które powstały w ramach współpracy obydwu marek.

W związku z tym marka KFC zaprasza wszystkich do udziału w konkursie "Idealny Duet KFC", w którym do wygrania będą wyjątkowe gadżety. Zadania konkursowe pojawią się na profilach na Instagramie i TikToku popularnych influencerów, a pierwsze z nich można znaleźć już u Milkart. 

Pierwsze zadanie konkursowe pojawiło się już na profilu Milkart

W ramach tej letniej aktywacji pojawiło się już zadanie konkursowe na profilu Milkart, super zabawnej i utalentowanej cosplayerki. Kolejne będą pojawiać się sukcesywnie także u innych twórców, między innymi u Mr.Kryha, miłośnika jedzenia słynącego z powiedzonka "a ja mam takie nietypowe zamówienie". Warto śledzić swoich ulubionych influencerów i sprawdzać, który z nich dołączył do akcji "Idealny Duet KFC".

Co trzeba zrobić, aby wygrać klapki Kubota x KFC?

Zadanie konkursowe dla wszystkich fanów KFC będzie pysznie proste. Spośród influencerów wspierających konkurs wystarczy wybrać swojego ulubionego twórcę i w komentarzu pod jego postem z opisem konkursu kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: jakie połączenie w KFC jest Twoim ulubionym i dlaczego?

Na koniec trzeba jeszcze oznaczyć znajomego, z którym tworzy się duet idealny i czekać już tylko na wyniki. A te pojawią się pod koniec sierpnia.


Foto: mat. prasowe

Reklama