Biedronka i Lidl walczą na promocje piwne. Można zgarnąć nawet 12 piw gratis

Biedronka i Lidl walczą na promocje piwne. Można zgarnąć nawet 12 piw gratis

Promocje piwne to już niemalże tradycja przy okazji dłuższych weekend. Nie inaczej jest w czasie drugiego weekendu sierpnia, kiedy wypada świętu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowy wolny poniedziałek motywuje Polaków do wyjazdów lub urlopów. Z tej okazji Lidl i Biedronka rozpoczynają promocje piwne w swoich sklepach. Jakie oferty przygotowały dyskonty?

Promocja piwna w Lidlu. 4+4 piwa gratis

W najbliższy piątek, 12 sierpnia, z aplikacją Lidl Plus wszystkie piwa w butelce będzie można kupić w ofercie 4+4 gratis. Dzięki dostępnemu kuponowi, wybierając osiem ulubionych produktów, zapłacimy jedynie za cztery z nich, a kolejne cztery najtańsze spośród ośmiu wybranych otrzymamy gratis! 

Foto: Lidl Polska

Klienci wybierać będą mogli z bogatej oferty obejmującej wiele marek, takich jak: Lech, Tyskie, Łomża, Heineken, Namysłów, Złoty Bażant...  i wiele innych! Akcja obejmuje również piwa bezalkoholowe.

Jak skorzystać z oferty? 

By móc skorzystać z promocji, wystarczy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus i zeskanować go przy kasie podczas zakupów w dowolnym sklepie sieci. Kupon przeznaczony do użytku jednorazowego i mogą z niego skorzystać jedynie Klienci, którzy ukończyli 18 lat. Piwa w butelce objęte promocją można wybierać dowolnie, według indywidualnych preferencji. Szczegóły promocji są dostępne w aplikacji Lidl Plus. 

Promocja piwna w Biedronce. 12+12 piw gratis

Wyłącznie w sobotę, 13.08, sieć Biedronka oferuje znaną i lubianą promocję na piwo 12+12, do której zaliczają się także piwa bezalkoholowe. Przy łącznym zakupie innych produktów za minimum 29 zł oraz 12 piw w butelkach bezzwrotnych wybranych marek, klient otrzyma kolejne 12 piw gratis.

Rabat na piwo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Oferta na wybrane piwa obowiązuje wyłącznie w sobotę, 13 sierpnia br. Limit dzienny wynosi 24 produkty objęte promocją (maks. 12 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Które piwa obejmuje promocja?

W promocji dostępnych jest 12 marek: Heineken, Carslberg, Pilsner Urquell, Corona, Desperados, Somersby, Żywiec, Captain Jack, Hardmade, Łomża, Franziskaner oraz Karmi.

Foto: Biedronka

Do kwoty wymaganych 29 zł na paragonie nie wliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty do żywienia niemowląt oraz płatności za usługi (doładowania do telefonów, karty podarunkowe). By spełnić warunki promocji, konieczne jest użycie karty Moja Biedronka lub nowej aplikacji mobilnej Biedronka.


Foto: StockAdobe(Artem)

Reklama