Punkty Payback w sklepach Kaufland. Sieć promuje marki własne

Punkty Payback w sklepach Kaufland. Sieć promuje marki własne

Kaufland w ramach promocji marek własnych, rozpoczyna akcję, w której do zgarnięcia są specjalne zniżki. Już od 11 sierpnia użytkownicy programu Payback, kupując marki własne w sklepach sieci Kaufland, będą mogli zaoszczędzić pieniądze i zebrać na swoim koncie dodatkowe punkty.

Punkty Payback w sklepach Kaufland. Jak to działa?

Klienci z całej Polski robiący zakupy w marketach Kaufland w dniach od 11 sierpnia do 7 września mogą liczyć na zdobycie punktów PAYBACK w ramach wyzwania kupon WOW!, którego tematem przewodnim są marki własne sieci.

Foto: biuro prasowe Kaufland

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem karty Payback oraz posiadać zainstalowaną aplikację. Konsumenci znajdą w sklepach Kaufland szeroką ofertę marek własnych, m.in. produkty sprawdzonej jakości w niskiej cenie K-Classic, żywność charakterystyczną dla kuchni polskiej K-Stąd Takie Dobre!, roślinną K-take it veggie, ekologiczną K-Bio, a także produkty przygotowane z wyselekcjonowanych składników K-Favourites czy kosmetyki i przybory higieniczne Bevola.

Co zrobić, aby zgarnąć nagrody?

Zasady wyzwania są proste – klient kupujący artykuły objęte akcją i każdorazowo skanujący kartę cyfrową w aplikacji w smartfonie otrzyma specjalne kupony do aktywacji przed zakupem. W puli znajdą się 3 kolejne etapy do przejścia, których postęp będzie można na bieżąco śledzić w aplikacji.

Zakup 10 produktów marek własnych zostanie nagrodzony kuponem "20x więcej punktów za zakup warzyw lub owoców za minimum 3zł", a kolejne 5 produktów zapewni kupon na "+500 punktów za wydane minimum 50 zł".

Po zakupie w sumie 20 produktów konsument znajdzie na swoim koncie kupon z okazją na "+2000 punktów za wydane minimum 100 zł".

Wypróbowanie wyjątkowej oferty Kaufland pozwoli klientom sieci na zyskanie nawet 25 zł z aplikacją PAYBACK.  Klienci swoje postępy w wyzwaniu mogą śledzić bezpośrednio w aplikacji (status zakupów aktualizowany jest do 48 h).


Foto: Kaufland

Reklama