Biedronka rozdaje vouchery na zakupy. Akcja potrwa tylko kilka dni

Biedronka rozdaje vouchery na zakupy. Akcja potrwa tylko kilka dni

Biedronka rusza z kolejną akcją promocyjną. Klienci sieci będą mogli otrzymać voucher o wartości 15 zł na zakupy. Co trzeba zrobić, aby go dostać?

Dyskont już nie jednokrotnie wprowadzał w ramach specjalnych akcji vouchery na zakupy. Jak informuje Biedronka, klienci zaoszczędzili dzięki takim voucherom już ponad 382 miliony złotych. Dyskonter właśnie wprowadza kolejną promocję. Na czym polega?

Voucher na 15 zł w Biedronce. Co zrobić, aby go dostać?

Najnowsza akcja ma być "kolejnym sposobem na walkę z inflacją" – przekazuje Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 99 zł, otrzymają voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy. Promocja obowiązuje w ramach karty Moja Biedronka.

Każdy klient może skorzystać z akcji promocyjnej maksymalnie jeden raz dziennie, a voucher można wykorzystać w ciągu dwóch kolejnych dni handlowych podczas jednorazowej transakcji za minimum 99 zł.

Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

Do kiedy można wykorzystać voucher na zakupy w Biedronce?

O akcji Biedronka poinformowała we wtorek 2 sierpnia br. Jak przekazał dyskonter będzie ona obowiązywała do soboty 6 sierpnia.

Oznacza to, że robiąc każdego dnia zakupy za minimum 99 zł, klienci mogą zaoszczędzić w sumie 75 zł. Każdy uzyskany voucher można wykorzystać na przestrzeni kolejnych 2 dni.


Foto: Biedronka